top of page

TALENTOVANÉ DĚTI   VE SPORTU

Změna začíná zde

Nadační fond Lea Šteflíčková aktivně vyhledává a finančně podporuje dětské talenty, které se nachází v nelehké životní situaci nebo jsou bez úplného rodinného zázemí. V České republice je velké množství dětí, které nemají stejné podmínky a příležitosti k rozvoji svého talentu jako dostávají děti, které vyrůstají v bezpečném prostředí, materiálně zajištěném a mají finanční podporu svých rodičů.
 

Nadační fond těmto dětem pomáhá v dalším rozvoji talentu (nadání), a to udělením stipendia (financováním),které lze využít ve sportovních akademiích, sportovních kempech v České republice i v zahraničí nebo v jakékoli jiné sportovní iniciativě, která povede k rozvoji talentu daného jednotlivce.

 

Pro malé fotbalisty jsme partnerem Fotbalové Akademie v Litvínově, která je v České republice unikát. Filozofií Akademie je obdobně jako u Fotbalové Akademie v Rakouském Salzburgu výchova a vývoj mladých talentů ve sportu, který milují.

Akademie klade důraz nejen na sportovní stránku a rozvoj talentu, ale také na vzdělávání a prospěch každého jedince, které jsou velmi důležitou součástí pro účast v Akademii. Cílem Fotbalová Akademie je nabídnout všem dětem stejné podmínky.

hokej.tif
  • Máte talentované dítě? 
     

  • Pokud ANO, je pro Vás další sportovní vývoj Vašeho dítěte mimo Vaše finanční možnosti?
     

  • Je Vaše dítě nepřímo šikanováno nebo jinak znevýhodňováno oproti jeho spoluhráčům v týmu?
     

- každé udělení grantu je individuálně posuzováno a ověřováno. 
- každý grant je  vždy pro konkrétní osobu na konkrétní předem určený účel 

bottom of page