top of page

FOTBALOVÁ
AKADEMIE

Změna začíná zde

Projekt je ve fázi přípravy.

Nadační fond Lea Šteflíčková je partnerem nově vznikající Fotbalové Akademie v Litvínově, pro kterou bude aktivně vyhledávat a finančně podporovat, dětské talenty, které se nachází v těžké tíživé situaci nebo jsou bez úplného rodinného zázemí. V České republice je velké množství dětí, které nemají stejné podmínky a příležitosti k rozvoji svého talentu, jako dostávají děti, které vyrůstají v bezpečném prostředí, materiálně zajištěném a mají finanční podporu svých rodičů. 


Nadační fond těmto dětem aktivně pomáhá v dalším rozvoji talentu (nadání) a to udělením stipendia (financováním) pro působení v této nově vznikající Fotbalové Akademii v Litvínově. 

Tato Fotbalová Akademie je v České republice unikát. Filozofií Akademie je obdobně jako u Fotbalové Akademie v Rakouském Salzburgu, výchova a vývoj mladých talentů ve sportu, který milují. Cílem fotbalové Akademie je nabídnout všem dětem stejné podmínky. Cílem Akademie není pouze sportovní stránka věci, ale z 51% je vzdělání a na druhém místě 49% co se týká rozvoje talentu. 

Soccer Practice

Máte talentované dítě? 

Pokud ANO, je pro Vás další sportovní vývoj Vašeho dítěte mimo Vaše finanční možnosti?

Je Vaše dítě nepřímo šikanováno nebo jinak znevýhodňováno oproti jeho spoluhráčům v týmu?

- každé udělení Grantu je individuálně posuzováno a ověřováno. 

bottom of page